JUNIOR SALES REPRESENTATIVE- door-to-door sales

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea si vanzarea de Servicii Internet catre persoane fizice direct la domiciliul potentialului client
- prezentarea/sustinerea ofertei in fata clientilor potentiali
- prospectarea zonelor de interes desemnate de Directorul de Vanzari

CERINTE

- Aspect fizic placut si ingrijit
- Experienta anterioara nu este relevanta
- Abilitati comunicare/negociere
- Disponibilitate pentru delpasari in teren

BENEFICII OFERITE

- salariu fix
- comision din vanzari
- training de vanzari
- posibilitate reala de promovare
- telefon mobil

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorul companiei, alaturi de echipa sa, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

Consultantii ABC Human Capital vin cu o bogata experienta castigata in urma derularii unor complexe proiecte de recrutare, pentru posturi de middle si top management, pentru companii nationale si multinationale, la nivelul intregii tari.