JUNIOR SALES NEW MEDIA

Smart Sigma

Job expirat

RESPONSABILITATI

- In prezent cautam pentru cel mai mare furnizor de servicii online profesioniste din Romania, un JUNIOR SALES NEW MEDIA.

Descrierea postului:
- Raspunde cererilor de publicitate pe site-urile pe care firma le are in portofoliu
- Urmareste desfasurarea campaniilor de publicitate
- Ofera informatiile solicitate de clienti.

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta in vanzari reprezinta un avantaj
- Limba engleza - nivel avansat
- Operare PC: MS Office ¿ foarte bine
- Foarte bune abilitati de comunicare si interrelationare personala
- Orientare catre client
- Atentie distributiva.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Posibilitati de dezvoltare profesionala
- Mediu de lucru placut

Smart Sigma este o companie care ofera recrutare de personal si consultanta interna de management la nivel de Headquarters pentru un grup de companii (cel mai mare investitor de portofoliu din Romania).