OPERATOR MAGAZIN ONLINE ACCESORII FEMEI

S.C. Tie-Me-Up S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Proceseaza comenzile din magazinul online (facturare, AWB, update stoc produse in site).
• Se ocupa de managementul magazinului online www.tiemeup.ro: produse, preturi, promovare categorii produse, oferte lunare, continut, stocuri, etc.
• Realizeaza postarile pe Facebook si Instagram, precum si campaniile de promovare prin intermediul newsletterului.
• Mentine o legatura excelenta cu clientii online (cere feedback activ, face recomandari de produse similare).
• Realizeaza activitati operationale, impreuna cu restul echipei

CERINTE

- Experienta minima de 1-2 ani intr-un magazin online (procesare comenzi online, administrare magazin online)
- Nivel studii: facultate.
- Deschiderea de a lucra cu accesorii de lux pentru femei
- Atitudine pozitiva, deschisa, cu abilitati de comunicare si relationare.
- Orientat catre client, atent la detalii.
- Engleza – minim nivel intermediar.

BENEFICII OFERITE

-Salariu fix + bonus

Tie-Me-Up este singurul brand premium de accesorii din matase naturala produse in România. Ne-am lansat în martie 2012 cu primele colecţii de accesorii de par fashion, pentru care am ales cele mai preţioase combinaţii de materiale şi culori, imaginate de unii dintre cei mai mari designeri de modă: Valentino, Ungaro, Mario Capra, Ralph Lauren, Etro, Laura Biagiotti, Armani, Feragamo, Mila Schon, Marina D’Este, etc.