JUNIOR SALES (Beauty Industry)

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem in cautarea unui JUNIOR SALES (Beauty Industry) pentru clientul nostru, un important portal de frumusete care promoveaza un stil de viata modern si sanatos.

Descrierea postului:

- vanzarea de spatiu publicitar in cadrul siteului (portalului);
- incheierea de contracte si mentinerea relatiilor cu clientii, ulterior acestora;
- largirea bazei de clienti ai site-ului;
- urmareste in permanenta derularea contractelor comerciale si incasarea contravalorii stabilite prin contract
- realizeaza diferite prezentari pentru clienti;
- identifica si aplica solutii de crestere a satisfactiei clientilor

CERINTE

- Experienta in vanzari dintr-un domeniu similar (segmentul online sau industria de frumusete) de minimum 1 an;
- Studii superioare finalizate;
- Persoana sociabila, cu excelente abilitati de comunicare;
- Disponibilitate pentru munca de teren si vizite la clienti;
- Experienta in lucru cu oamenii;
- Abilitati de comunicare si negociere, putere de convingere;
- Organizata, responsabila, serioasa, pregatita si capabila sa lucreze in echipa;
- Orientata spre rezultate;
- Sa cunoasca brandurile si sa fie interesata de nou;
- Aspect fizic placut si ingrijit, cu impact vizual;
- Politicoasa, manierata, asertiva

Conditiile de lucru ale postului:
- activitate de birou cat si de teren.
- program de lucru: 8 ore, de luni pana vineri, in intervalul 09-18, cu 1 ora pauza de masa;
- natura muncii: individuala, cat si munca de echipa
- deplasari: frecvente, prospectare piata, semnari contracte .
- formare profesionala: participa la diverse instruiri profesionale si de dezvoltare personala.

BENEFICII OFERITE

Oferta salariala (beneficii):
- salariu fix + comison motivant
- posibilitate de dezvoltare personala si profesionala

Asteptam CV-urile voastre pe adresa: corina.cucui@top-assistants.ro