Junior Sales - Barter

Studiourile Media PRO

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sustine prezentari clientilor potentiali in vederea promovarii serviciilor si produselor firmei
- negociaza si incheie contractele de vanzari-bartere in limita competentelor
- construieste, updateaza si dezvolta permanet baza de date cu potentiali clienti pentru bartere
- comunca zilnic cu departamentul de vanzari si raporteaza situatia intalnirilor si contractele incheiate
- realizeaza targetul departamentului de vanzari pentru barterele stabilite anual

CERINTE

- studii superioare, preferabil economice (marketing & comert)
- experienta relevanta in domeniu constitue un avantaj (min. 1-2 ani)
- cunostinte operare PC (realizarea prezentari in Power Point)
- capacitate de lucru in conditii de stress
- initiativa si creativitate
- bun negociator si abilitati de prezentare
- abilitate de rezolvare rapida problemelor
- aptitudini de comunicare orala/scrisa
- bun organizator
- bun vorbitor de limba engleza si/sau franceza

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv

DESCRIEREA FIRMEI

productie de film si emisiuni TV