JUNIOR SALES -agent imobiliar RE/MAX 5 STAR

RE/MAX 5 STAR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietii imobiliare si identificare de oferte noi
- Vizionarea proprietatilor imobiliare si promovarea eficienta
- Gestionarea, controlul si largirea portofoliului de clienti
- Acordarea de consultanta de specialitate clientilor, consultanta in special in promovarea proprietatii

CERINTE

- Puternica motivatie pentru realizari financiare
- Abilitati de lucru in echipa
- Centrat pe rezultat, cu atitudine proactiva, entuziast, cu initiativa;
- Capacitate buna de organizare si dorinta de a-si atinge obiectivele;
- Independent, dinamic, onest si perseverent;

BENEFICII OFERITE

- Venituri minime lunare de 700 euro in conditiile realizarii planului lunar de vanzari.
- Posibilitate de avansare si afirmare in cadrul firmei-la nivel senior sales
- Primirea de informari, training periodic si sustinere profesionala;
- Veti fi parte a unei echipe deschise si profesioniste, intr-un mediu de lucru profesionist;
- Veti putea controla propriul program de munca;
- Veti beneficia de o cariera ce ofera o corelatie directa intre eforturi si rezultate;
- Veti avea un potential nelimitat pe planul realizarilor;

RE/MAX International, cu sediul in Denver, Colorado, controleaza o retea de peste 6800 de birouri interdependent detinute, cu peste 120000 de asociati de vanzari, in mai mult de 63 de tari. Reteaua RE/MAX este compusa din peste 70 de regiuni, cu dimensiuni care variaza de la metropola, la o tara. Este o companie cu un sistem de pregatire eficace, dezvoltare rapida si cei mai productivi agenti. Beneficiaza de cea mai puternica campanie publicitara nationala.

Pentru mai multe detalii va rugam accesati

www.romaniaresidence.com
www.remax.ro
www.remax.com
www.remax.ro/5star

Compania noastra gaseste potential in orice persoana care are experienta si a reusit in domeniul vanzarilor.

\"NIMENI IN LUME NU VINDE MAI MULTE PROPRIETATI DECAT RE/MAX\"