Junior sales

DC Invest

Job expirat

RESPONSABILITATI

Publicartier www.publicartier.ro cauta pentru echipa de vanzari persoane interesate de a lucra, full time sau part time, intr-un mediu dinamic, alaturi de o echipa tanara si entuziasta.

CERINTE

Experienta in vanzari.
Disponibilitate de lucru in program flexibil.
- studii medii sau superioare
- cunoasterea unei limbi straine engleza sau franceza ¿ cel putin nivel mediu
- buna organizare, responsabilitate, initiativa, seriozitate, loialitate
- foarte bune abilitati de comunicare, relationare
- capacitate de analiza si sinteza
- personalitate puternica si dinamica, flexibilitate
- spirit autonom
- bune abilitati de persuasiune, spirit client
- disponibilitate pentru deplasari
- cunostinte de operare PC
Experienta in vanzari si un portofoliu de clienti deja alcatuit reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Lucru in echipa, posibilitate de evolutie rapida ca sef de echipa, responsabil de zona
Remunerare atractiva: salariu fix + comision din vanzari
Se asigura instruire prealabila.