JUNIOR PROJECT MANAGER - DIVIZIA IT&C

SC UTI GRUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea planului de proiect
- organizarea echipei de proiect si repartizarea sarcinilor
- urmarirea derularii proiectului si a sarcinilor contractuale
- intocmirea documentelor de proiect si predarea produselor si serviciilor la clienti

CERINTE

-studii superioare in stiinta calculatoarelor, automatizari, electronica, comunicatii
-studii de Project Management constituie un avantaj
-carnet de conducere categoria B
-cunostinte PC - MS Project, MS Office
-cunostinte de limba engleza – nivel avansat

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Mediu de lucru placut
Oportunitati de promovare si un plan personalizat de cariera

Plan de incentivare corespunzatoare performantelor personale si ale organizatiei
Programe de evaluare si dezvoltare a abilitatilor profesionale

Dupa 15 ani de succese pe piata romaneasca de IT&C, UTI Systems ofera acum oportunitatea unei noi deschideri, sustinuta si de noua dimensiune internationala a actionariatului.
Lider in dezvoltarea de solutii, produse si servicii de inalta tehnologie, cu rezultate remarcabile in zona de cercetare-dezvoltare si inovare, divizia IT&C acopera ca arii de expertiza: dezvoltare software, solutii de securitatea informatiei, comunicatii, solutii de criptare si compatibilitate electromagnetica, precum si integrare de sisteme informatice.
Detalii despre preocuparile si realizarile echipei IT&C din grupul UTI pot fi obtinute vizitand site-ul www.uti.ro.