JUNIOR PROJECT MANAGER

DIVERTA - MEMBRU RTC HOLDING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- stabileste planuri de proiecte pentru deschidere de noi locatii (magazine) identificand resursele necesare
- urmareste implementarea si derularea proiectelor conform procedurilor, implicandu-se in rezolvarea problemelor
- se ocupa activ de identificarea si solutionarea riscurilor si inconvenientelor ce apar pe parcursul derularii proiectului
- mentine relatiile de colaborare cu furnizorii de mijloce fixe si servicii agreati de companie, in scopul aprovizionarii si livrarii necesarului pentru deschiderea magazinului
- cost control, necesar materiale

CERINTE

- tineri absolventi sau studenti in an terminal la facultate cu profil tehnic (Arhitectura, Politehnica, Constructii)
- cunostinte de operare PC (Word, Excel, AutoCAD)
- cunostinte de limba engleza (nivel mediu)
- permis auto categoria B
- team player
- buna capacitate de coordonare a activitatii
- sociabilitate, dinamism
- disponibilitate pentru deplasari si program prelungit

BENEFICII OFERITE

- acces la traininguri de specialitate
- bonusuri in functie de realizari
- telefon de serviciu

Cu o experienta de 7 ani pe piata de retail, DIVERTA - parte a grupului RTC, reprezinta cel mai mare lant de magazine media prezent in 45 de orase, acoperind o suprafata comerciala de peste 21.000 mp care este vizitata anual de peste 7 milioane de oameni.

Noua orientare strategia “Diverta-mereu ceva nou!” a revolutionat oferta de produse astfel ca in prezent Diverta vine in intampinarea clientilor cu cea mai buna calitate si cu ultimele noutati din papetarie, birotica, carte, media si IT .

Motivatia celor 850 de angajati Diverta o reprezinta atat placerea de a lucra intr-un mediu dinamic, tanar si provocator cat si placerea de a ajuta clientii sa descopere ultimele lansari in domeniu.

Pentru mai multe informatii va rugam sa accesati site-ul http://www.diverta.net