Junior Project Manager

Zitec

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Comunicarea cu clientii Zitec si membrii echipei
- Organizarea proiectului (planificare, urmarirea executiei)
- Raspunde direct fata de coordonatorul proiectului
- Intocmirea de rapoarte privind desfasurarea proiectelor
- Intocmirea de rapoarte privind productivitatea echipei

CERINTE

- Persoana dinamica, dornica de performanta
- Bun organizator si cu abilitati de comunicare
- Experienta practica sau studii de Managementul Proiectelor
- Cunoasterea foarte buna a limbii Engleze scris/vorbit
- Experienta in domeniul IT, in special aplicatii web
- Rezistenta la stres
- Loialitate
- Experienta in dezvoltarea de aplicatii web constituie un avantaj
- Experienta in utilizarea aplicatiilor specifice Managementului Proiectelor prezinta un avantaj
- Atitudine orientata spre client si produs

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, asigurari private de sanatate, bonificari la atingerea obiectivelor.

Zitec este o firma cu capital integral romanesc, cu o echipa de 20 de profesionisti IT.
Pe langa serviciile de outsourcing oferite clientilor din US, Canada, Danemarca si Romania, Zitec dezvolta si implementeaza produse proprii.