JUNIOR PROJECT MANAGER

DIVERTA - membru RTC Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

- stabileste planuri de proiecte pentru deschidere de noi locatii (magazine) identificand resursele necesare
- urmareste implementarea si derularea proiectelor conform procedurilor, implicandu-se in rezolvarea problemelor
- se ocupa activ de identificarea si solutionarea riscurilor si inconvenientelor ce apar pe parcursul derularii proiectului
- mentine relatiile de colaborare cu furnizorii de mijloce fixe si servicii agreati de companie, in scopul aprovizionarii si livrarii necesarului pentru deschiderea magazinului

CERINTE

- tineri absolventi sau studenti in an terminal la facultate cu profil tehnic (Arhitectura, Politehnica, Constructii)
- cunostinte de operare PC (Word, Excel, AutoCAD)
- cunostinte de limba engleza (nivel mediu)
- permis auto categoria B
- team player
- buna capacitate de coordonare a activitatii
- sociabilitate, dinamism
- disponibilitate pentru deplasari si program prelungit

BENEFICII OFERITE

- acces la traininguri de specialitate
- bonusuri in functie de realizari
- telefon de serviciu

Infiintata in 2001, DIVERTA este cea mai mare retea de magazine de carte, papetarie, IT si muzica de pe piata romaneasca cu peste 80 de magazine la nivel national si 1000 de angajati.

Detalii suplimentare poti gasi pe DivertaOnLine www.dol.ro