Junior Programmer

PLUS HR SOLUTIONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o casa de productie software importanta care activeaza atat pe piata serviciilor de tip outsourcing cat si oferind solutii specializate. Pentru a raspunde nevoilor de dezvoltare organizationale, clientul nostru cauta persoane calificate pentru postul de Junior Programmer.

Responsabilitati:
- Programare module software standard / personalizate
- Realizare si intretinere aplicatii software

CERINTE

- Absolvent sau student in an terminal al unei facultati cu profil de specialitate: Informatica, Economic ¿ Cibernetica, Matematica sau Automatica - Calculatoare
- Experienta minim 1 an in programare
- Cunostinte de tehnici de programare orientate obiect
- Limba engleza ¿ nivel mediu
- Persoana tanara, entuziasta dispusa sa invete

BENEFICII OFERITE

- Schema salariala motivanta
- Mediu profesionist
- Programe de dezvoltare profesionala
- Participarea in proiecte ample de dezvoltare aplicatii software (ERP)

PLUS HR SOLUTIONS is a very active company in Human Resources field.
Our services are: recruitment and selection, executive search, assessment center, psychological testing, recruitment advertising, HR consulting.