Junior Product Manager Hardware

Net Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Insusirea cunostintelor tehnice avansate a produselor harware ale principalilor producatori mondiali (HP, IBM, LENOVO, FUJITSU SIEMENS, DELL, etc.) pe baza trainingului furnizat de companie si/ producator.
- Suport pentru departamentele de vanzari in construirea ofertelor tehnice;
- Presentation skills pentru a sustine activitati de presales va fi apreciat suplimentar.

CERINTE

- Studii superioare sau student in an terminal, de preferinta in domeniul IT (automatica, electronica, cibernetica reprezinta avantaj);
- Cunostinte minime in domeniul echipamentelor IT (experienta sau certificari tehnice in domeniu constituie un avantaj);
- Persoana cu initiativa si orientata spre rezultate, dorinta de afirmare si capacitate intelectuala foarte buna;
- Cunostinte de limba engleza - minimum nivel mediu;
- Varsta maxima - 30 ani;
- Permis auto - categoria B constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial adecvat pozitiei, posibilitate reala de contruire a unei cariere profesionale.

Net Consulting SRL-unul dintre primii integratori IT de pe piata romaneasca, membra a grupului ASSECO