JUNIOR PLANNING ENGINEER

Camusat Rom Telecomunicatii SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participa la implementarea proiectelor Radio sub supervizarea Project Manager-ului
- Planifica si urmareste lucrarile de instalare a echipamentelor de comunicatii
- Asigura interfata cu operatorul in procesul de implementare
- Verifica rapoartele de survey si fisele de acceptanta ale lucrarilor
- Intocmeste rapoarte saptamanale privind statusul lucrarilor in derulare

CERINTE

- Studii superioare tehnice
- Experienta minim 1 an intr-o pozitie similara
- Cunostinte limba engleza
- Cunostinte avansate Microsoft Office (Access, Excel, Word, Power Point, Outlook)
- Abilitati de prezentare si sinteza
- Abilitati de a gestiona proiecte respectand dead-line-urile
- Atentie la detalii
- Atitudine proactiva

BENEFICII OFERITE

- Oportunitati de promovare si un plan de cariera personalizat
- Participare la programe de formare si dezvoltare profesionala
- Pachet salarial atractiv

CAMUSAT ROM TELECOMUNICATII - Companie multinationala, leader in domeniul infrastructurii si serviciilor pentru telecomunicatii, prezenta in Romania din anul 1997.