Junior Network Administrator

SC BUTANGAS ROMANIA SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contribuie activ la administrarea retelei informatice;
- instalare/configurare software si echipamente hardware;
- intretinere si service echipamente hardware;

CERINTE

- experienta minima 1 an;
- intretinere retea calculatoare;
- instalare/configurare/administrare platforme Microsoft;
- cunostinte avansate de utilizare Microsoft Office;
- carnet de conducere categoria B;

Constituie un avantaj:
- cunostinte tehnologii Microsoft;
- certificare/cursuri Microsoft pentru platformele specificate;

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea dezvoltarii unei cariere profesionale intr-o companie multinationala;
- cresterea nivelului profesional prin cursuri de specialitate si certificari;
- oportunitatea de a se dezvolta in cadrul unei echipe de profesionisti;
- pachet salarial atractiv;
- bonuri de masa;

Butan Gas Romania este lider de piata in domeniul distributiei GPL in Romania, membra a grupului international Butan Gas. Dorim sa ne completam echipa de profesionisti din cadrul departamentului IT cu ajutorul tau: o persoana dinamica, organizata, dornica de afirmare, cu abilitati de invatare si capabila sa lucreze in echipa. Vino alaturi de noi pentru a dezvolta in continuare o infrastructura moderna bazata pe tehnologii Microsoft.