Junior .NET Programmer

SC Openvision Data SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea de aplicatii web pe platforma .NET utilizand tehnologia ASP .NET + C#

CERINTE

Cunostinte limbaj de programare C# .
Cunostinte tehnologii ASP . NET , Visual Studio.NET
Cunostinte solide de algoritmi, structuri de date si programare orientata spre obiect .
Cunoasterea tehnologiilor web actuale.
Cunostinte Mysql .
Cunostinte de proiectare si interogare a bazelor de date relationale.
Cunostinte aprofundate despre compatibilitatea cu diverse browsere web.
Cunostinte HTML/CSS/JavaScript.

BENEFICII OFERITE

se discuta la interviu

Fondata in 2004, cu o experienta a membrilor echipei de peste 10 ani in industria IT, Openvision Data SRL este o companie privata cu sediul in Bucuresti, focusandu-se in livrarea celor mai bune servicii din domeniu, prin intelegerea necesitatilor oricarei organizatii de a avea o infrastructura IT functionabila si adaptata cerintelor crescande de securitate si eficienta.
Misiunea noastra este de a avea clienti incantati de un parteneriat ce le aduce o colaborare necesara si eficienta pentru a atinge obiectivele propuse, prin folosirea mult mai eficienta a serviciilor IT. Openvision Data va oferi profesionisti orientati catre client, ingineri bine pregatiti tehnic, un suport client de exceptie, solutii inovatoare pentru toate nevoile IT, incluzand proiectarea, instalarea si mentenanta retelelor, incepand de la o tastatura pana la un datacenter.