Junior - Medical Sales Representative (excellent opportunity for juniors in pharma)

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Indeplinirea sarcinilor si a obiectivelor lunare de vanzare/promovare;
Crearea, dezvoltarea si mentinerea unor relatii constructive cu farmaciile si medicii din zona alocata;
Sustinerea activitatilor specifice de marketing, negocieri contractuale;
Vizite la clienti pe zona alocata;
Sustinerea de prezentari la medici;
Respectarea programului de lucru si al touring planului;
Intocmirea rapoartelor de activitate.

CERINTE

Experienta in promovare produse parafarmaceutice/farmaceutice la medici si in farmacii (1-2 ani);
Excelente abilitati de negociere si comunicare;
Contacte active in domeniu medical/farmaceutic;
Disponibilitate la deplasari;
Persoana orientata spre indeplinirea obiectivelor, dorinta de autodepasire.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Masina, telefon si traininguri;
Pachet salarial motivant;
Bonusuri anuale in functie de realizari.

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.