JUNIOR MARKETING SPECIALIST

GECAD EPAYMENT INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este disponibil in cadrul echipei de marketing si este responsabil de buna implementare a activitatilor de marketing.

Activitati
• Implementarea campaniilor de email marketing
• Pregatirea de prezentari pentru clienti
• Organizarea de evenimente (scoala de afaceri, webinar)
• Gestionarea bazei de date de clienti
• Elaborarea documentatiei pentru solutiile companiei

CERINTE

• Studii superioare finalizate (preferabil marketing)
• 1-2 ani experienta in activitati de marketing (industria de IT reprezinta un plus)
• Cunostinte avansate de limba engleza
• Cunostinte bune de Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint), Internet, CorelDraw
• Abilitati dezvoltate de organizare si comunicare, atentie la detalii
• Fire responsabila, orientata catre gasirea de solutii

BENEFICII OFERITE

• Abonament medical privat
• Masa servita impreuna cu colegii la restaurantul companiei
• Cultura organizationala orientata spre inovatie, profesionalism si angajament

Suntem o echipa de peste 60 de oameni pasionati de tot ce inseamna internet si comert electronic care stiu sa se bucure de fiecare reusita.
GECAD ePayment este azi lider pe piata solutiilor de comert electronic din Romania si un important jucator in industria solutiilor de distributie de software la nivel mondial (ESD - Electronic Software Delivery).
Daca vrei sa ne cunosti mai bine, citeste in continuare informatii suplimentare despre noi pe www.epayment.ro.