Junior Key Account Manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca esti o persoana entuziasta, dinamica si iti place sa lucrezi in echipa, te invitam sa descoperi o oportunitate de cariera in Vanzari B2B.

Responsabilitati:
– Dezvolta, deserveste proactiv si profesional un portofoliu de conturi ;
– Promoveaza produsele si serviciile companiei catre clienti sau potentiali clienti;
– Mentine si dezvolta relatia cu clientii companiei;
– Organizeaza, conduce intalnirile si utilizeaza strategii creative de vanzare;
– Negociaza contractele comerciale pe baza conditiilor tehnice;

CERINTE

Cerinte:

- Studii superioare;

- Capacitate de gandire analitica;

- Cunostinte de operare PC, in special pachetul MS Office;

- Permis de conducere categoria B;

- Cunostinte medii de limba engleza.

Competente / Abilitati:

- Orientare catre client si rezultate;

- Abilitati de negociere si comunicare/relationare;

- Abilitati de organizare si planificare.

Valori / Atitudini:

- Persoana motivata, dinamica, cu atitudine proactiva, cu spirit de echipa si rezistenta la stres.

Avantaj: experienta minima in B2B si managementul relatiilor cu clientii;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

• salariu fix + bonus din vanzari (nu din profit);
• mediu de lucru dinamic, in cadrul unei colectiv tanar si motivat;
• conditii de munca avantajoase (masina, laptop, smartphone);
• on-the-job training si feedback permanent din partea managementului.