Junior IT Specialist

SC ROMANTIC TRAVEL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- depanare hardware (echipamente periferice si servere) ;
- training utilizatori programe Microsoft , CRM,Sistem RT;
- securitate si back-up baze date;

CERINTE

- Cunostinte solide de:configurare statii de lucru (windows XP Pro si Vista;
Cunostinte medii despre retelistica;
- Cunostinte de baza despre servere Windows 2003
- Capacitate de analiza si gestiune a situatiilor atipice;
- Persoana integra cu un grad ridicat al nivelului de profesionalism, organizata, automotivata, orientata catre rezultate, receptiva si cu bune abilitati de comunicare;
- Limba engleza nivel mediu;

Romantic Travel este o firma tanara, dinamica , in permanenta crestere care a luat fiinta in anul 1995. S-a impus pe piata produselor turistice intr-un timp foarte scurt, datorita valorile respectate de noi: integritate profesionala si personala, comunicare libera, dinamism, flexibilitate, stabilitate, creativitate si relatii excelente cu clientii. Numele nostru este asociat cu servicii de calitate superioara, stil, eleganta si rafinament. Sustinem perfectionarea sistematica a personalului, de aceea oamenii care aleg sa lucreze cu noi, nu aleg numai o slujba, ci si un lifestyle. Noi respectam viata personala a angajatilor nostri si asiguram o multitudine de resurse si suport pentru a ajuta consolidarea unui echilibru business/life. Pe langa un salariu atractiv, Romantic Travel va pune la dispozitie si o serie de beneficii, traininguri si sanse reale de promovare.