Junior Internet Marketing

GECAD ePayment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va place internetul, sunteti doritori sa invatati si sa va construiti o cariera in online marketing ?

- Inscrierea in directoare
- Promovarea produse software in directoare de download
- Analiza si research pe Internet
- Promovarea articole si comunicate de presa
- Promovarea RSS-uri si bloguri.

CERINTE

- Dorinta de a invata internet marketing
- Cunostinte avansate de operare PC
- Persoana adaptabila, capabila sa-si asume responsabilitati
- Abilitati de comunicare verbala si in scris
- Capacitate de organizare si planificare a activitatii
- Teamworker
- Atentie la detalii, spirit de initiativa
- Dorinta de a se autoperfectiona constant si de a folosi tehnologii internet noi
- Cunostinte avansate de limba engleza
- Cunostinte de HTML sunt un plus.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- asigurare medicala privata
- masa servita impreuna cu colegii la restaurantul companiei
- sediu ultramodern si echipamente de ultima generatie
- program de training si oportunitati de promovare
- cultura organizationala orientata spre inovatie, profesionalism si angajament
Se asigura training specializat ePayment!

Construieste-ti o cariera intr-un domeniu de viitor!

GECAD ePayment este o companie a grupului GECAD, ce ofera solutii profesionale de dezvoltare a comertului electronic, create specific pentru piata interna si respectiv internationala, pentru a facilita tranzactionarea securizata online si offline, prin intermediul sistemului de plati integrat, pentru site-urile partenere, si o serie de servicii aditionale (audit de functionalitate, testarea magazinelor online cu cumparatori reali si construirea de prototipuri de magazine online).