JUNIOR INTERNAL CONTROLLER

MACROMEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea periodica a misiunilor de audit in cadrul punctelor de lucru si a departamentelor de la nivelul sediului central, conform planului de audit anual;
- Evaluarea eficientei procedurilor interne;
- Elaborarea rapoartelor cu privire la misiunile de audit efectuate;
- Urmarirea remedierii deficientelor constatate;

CERINTE

- Absolvent studii superioare economice (promotiile 2000-2008);
- Cunostinte contabilitate;
- Experienta min. 1 an;
- Permis categ. B;
- Disponibilitate deplasari;

BENEFICII OFERITE

Se ofera un pachet salarial atractiv: bonuri de masa, card servicii medicale, acces la instruire, posibilitati de dezvoltare a carierei, mediu de lucru dinamic si profesionist.

\"In Macromex nu doar lucrezi, iti construiesti o cariera!\"
Renumita companie de import si distributie a produselor alimentare cu temperatura controlata, ce s-a regasit in ultimii doi ani printre angajatorii preferati din \"Top 100 de angajatori pentru care merita sa lucrezi\"