Junior internal controller

MACROMEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectuarea controalelor periodice la punctele de lucru: stocuri, incasari;
- Elaborarea de rapoarte cu privire la inventarele si controalele efectuate;
- Urmareste remedierea deficientelor constatate in urma misiunilor de audit anterioare;
- Suplinirea pe perioade scurte a activitatii de inregistrare in sistem informatic a operatiunilor de incasare/plati;
- Indeplinirirea altor sarcini stabilite de seful ierarhic;

CERINTE

- Absolvent studii superioare economice, de preferinta specialitatea Contabilitate si informatica de gestiune;
- Experienta anterioara intr-un post similar - min. 1 an;
- Cunostinte solide de contabilitate si legislatie economico-financiara;
- Cunostinte solide operare MS-Office, ERP;
- Disponibilitate deplasari;
- Permis conducere categ. B

Importanta companie nationala de import si distributie a alimentelor ce necesita temperatura controlata.