Junior Inchirieri si Amenajari Locatii

UPC Romania S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- introduce periodic informatii legate de contractele de inchiriere ale grupului UPC in vederea intretinerii, actualizarii si generarii de rapoarte
- genereaza periodic (saptamanal, lunar, trimestrial) sau la cerere diferite rapoarte legate de activitatea de inchirieri locatii
- asigura arhivarea fizica si soft a contractelor de inchiriere si a corespondentei legate de acestea
- administreaza fluxul de informatii legat de aprobarea documentelor ce tin de amenajarile locatiilor respective
- receptioneaza, verifica si valideaza conformitatea documentelor de plata aferente contractelor de inchiriere si utilitati
- mentine legatura cu celelalte subdepartamente ale departamentului financiar contabil cu privire la comenzi emise, facturi si note de receptie bunuri si servicii ce tin de contractele de inchiriere.

CERINTE

- cunoasterea limbii engleze la nivel mediu
- cunostinte excelente de operare PC: Word, Excel, PowerPoint
- excelente abilitati de comunicare si organizare
- experienta de lucru in pozitii similare constituie un avantaj

UPC este una dintre cele mai dinamice companii multina¿ionale din industria de comunica¿ii prin cablu din România. UPC face parte din Liberty Global, Inc. (LGI), unul dintre liderii mondiali în furnizarea de servicii de televiziune, voce ¿i date, cu opera¿iuni în 16 ¿¿ri, 10 dintre acestea din Europa.

Prezent¿ în România înc¿ din 1992, UPC este pregatit¿ s¿ ofere servicii moderne în band¿ larg¿ la nivel na¿ional: televiziune analogic¿ ¿i digital¿, internet de mare vitez¿, servicii competitive de telefonie digital¿.