Junior HR Specialist pt Evaluare si Training

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia se subordoneaza Directorului de Resurse Umane si nu are persoane in subordine.

Responsabilitati:

- evaluarea performantelor angajatilor, dezvoltarea si implementarea de politici motivationale;
- analiza nevoilor de instruire, intocmirea planului de instruire si a bugetului aferent, urmarirea derularii planului de instruire; (identificarea nevoilor de training, identificarea furnizorilor de training, stabilirea bugetului)
-definirea si implementarea sistemului de evaluare a performantelor/potentialului angajatilor
-definirea si implementarea de sisteme de recompense si beneficii
-recrutare si selectie de personal
-analiza si evaluarea posturilor
-intocmire si implementare proceduri resurse umane, actualizare fise de post;
-intocmirea de rapoarte privind diferite activitati de resurse umane, asistenta oferita celorlalte departamente in realizarea oricaror activitati de resurse umane.
-participarea la targuri de locuri de munca

CERINTE

Cerinte:
- studii superioare - finalizate
- experienta anterioara relevanta intr-o pozitie similara, preferabil intr-o companie mare
- specializari in domeniul HR (evaluare, training personal)
- limba engleza nivel avansat
- operare PC: MS Office - nivel avansat
- persoana dinamica, proactiva si de incredere
- spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

Se ofera un mediu de lucru profesionist si un salariu atractiv

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale