Junior HR pentru Evaluare si Training

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia se subordoneaza Directorului de Resurse Umane si nu are persoane in subordine.

Responsabilitati:
- analiza necesitatilor de instruire, intocmirea programului de instruire si a bugetului aferent, urmarirea derularii programului de instruire; (identificarea nevoilor de training, identificarea furnizorilor de training, stabilirea bugetului)
- definirea si implementarea sistemului de evaluare a performantelor/potentialului angajatilor
- evaluarea performantelor angajatilor, colaborarea la dezvoltarea si implementarea de politici motivationale;
- colaborarea la definirea si implementarea sistemului de recompense si beneficii
- intocmirea si implementarea proceduri de evaluare si training.

CERINTE

- studii superioare (finalizate) – diploma in sociologie/psihologie reprezinta un plus.
- cunostinte teoretice privind activitatile de evaluare a personalului si training
- experienta anterioara relevanta intr-o pozitie similara – reprezinta un plus
- specializari in domeniul evaluare si training personal – reprezinta un plus
- limba engleza nivel avansat
- operare PC: MS Office (Word, Excel, Powerpoint)- nivel avansat
- persoana dinamica, proactiva, cu abilitati de comunicare foarte bune
- spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv, corelat cu performanta

- mediu de lucru profesionist;

- training de specialitate (OJT si/sau cu un furnizor specializat);

- posibilitatea de dezvoltare intr-o companie de viitor;

- tichete de masa.

Numai candidatii selectati vor fi contactati.

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale