Junior HR&Payrol Consultant

vector software

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analiza proceselor de HR & Payrol ale clientului;
- Realizarea documentatiei de proiect;
- Participarea la implementarea modului de HR&Payrol - ERP Oracle Applications;
- Acordarea de asistenta tehnica si training clientilor (post implementare);

CERINTE

- An terminal sau absolvent ASE - Cibernetica, Management etc.
- Gandire analitica si capacitatea de a elabora analize si planuri de business
- Bune abilitati de comunicare si capacitate de sinteza
- Buna cunoastere a limbii engleze
- Orientare catre rezultate si respectarea termenelor
- Disponibilitate pentru deplasari in tara si strainatate

- Cunostinte de baze de date, limbaj de programare reprezinta un avantaj
- Cunoasterea modelului de salarizare din Romania reprezinta un avantaj

Firma Vector Software a fost infiintata în ianuarie 2001 cu misiunea declarata de a sprijini beneficiarii in strategia de a deveni mai competitivi, prin utilizarea unei tehnologii de varf, impreuna cu servicii si asistenta performante totul indreptat catre definirea unor metode sigure, eficiente, solide si flexibile de conducere a afacerii.