JUNIOR FINANCIAL CONTROLLER

ROYALTY JOBS INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru Clientul nostru, o companie internationala din domeniul importurilor auto, o prezenta activa pe piata de profil incepand cu anul 1993 cautam un tanar absolvent pentru pozitia de Contabil Junior.

CERINTE

Nu se solicita experienta! Trebuie insa sa compensati prin:

- studii superioare (absolventi Facultatea de Contabilitate sau Finante – Banci, preferabil ASE);
- cunostinte teoretice foarte bune de Contabilitate si legislatie fiscala;
-fluenta in Limba Engleza la nivel mediu conversational;
- cunostinte excelente pachetul Office (in special Excel);
- responsabilitate, ambitie, organizare, atentie la detalii si autodidactism;
- dorinta de a face cariera intr-o companie de prestigiu pe pozitiile de Contabil / Analist financiar.

Job-ul presupune pentru inceput atributii de Contabilitate primara.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Training si dezvoltare profesionala
- Excelente oportunitati de cariera intr-o companie competitiva cu viziune globala

ROYALTY JOBS INTERNATIONAL is a recruitment and personnel leasing company .
We collaborate with specialized people, finding them contracts at different Customers. The collaboration is based on work contract full-time, work-contract part-time or subcontracting (freelancers).

Please visit our site - www.royaltyjobs.com - where at the section ¿Open positions¿ our database is daily updated.

Availability is the key of success!

By sending us a C.V. in reply to this direct announcement, you agree that the representatives of Royalty Jobs see and process your personal data.