JUNIOR FINANCIAL ANALYST

GTS Telecom SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza operatii de incasare si plata cu numerar sau electronic, respectand atat legislatia in vigoare precum si procedurile interne;
- Verifica permanent concordanta dintre facturi si contracte;
- Tine Registrul de casa la zi;
- Tine legatura cu bancile companiei si asigura realizarea situatiilor si documentelor cerute de banca;

CERINTE

- experienta minim 2 ani pe o pozitie similara;
- studii superioare de specialitate;
- persoana foarte organizata, cu excelente abilitati de prioritizare si organizare, atentie la detalii;
- foarte bune abilitati de comunicare si inter-relationare;
- capacitate de lucru in conditii de stres;
- dorinta de dezvoltare profesionala in domeniul financiar - contabil;
- operare PC: buna cunoastere a pachetului MS Office;
- limba Engleza: avansat

GTS Telecom este parte a grupului GTS Central Europe, cel mai important operator alternativ la nivel regional de servicii de comunicatii de date, telefonie si hosting pentru piata business, cu operatiuni in Cehia, Polonia, Romania, Slovacia si Ungaria. Prin parteneriate locale grupul furnizeaza servicii de telecomunicatii in Bulgaria, Croatia, Letonia, Serbia, Slovenia si Ucraina

Pozitionata ca Business Accelerator (TM) si certificata ISO 9001, compania furnizeaza cele mai stabile servicii de comunicatii din Romania pe care le gestioneaza pana la interfata de conectare a clientilor (end-to-end). Gama de servicii GTS Telecom cuprinde solutii de transport, comunicatii de date TCP /IP, X.25 si Frame Relay, servicii Internet, hosting si solutii de telefonie.

Daca doriti sa va alaturati unei echipe de succes ne puteti trimite un CV si o scrisoare de intentie pe adresa de mail: cv@gtstelecom.ro sau fax: 021 410.3883, mentionand pozitia pentru care aplicati.