JUNIOR EXECUTIVE ASSISTANT

BEST RECRUITING COMPANY

Job expirat

RESPONSABILITATI

- furnizarea suportului administrativ la un nivel inalt prin monitorizarea informatiilor, a sarcinilor trasate
- gestionarea sarcinilor conform termenelor impuse
- urmarirea informatiilor solicitate
- intocmirea si transmiterea corespondentei
- intampinarea vizitatorilor
- intocmirea si monitorizarea registrului de intrari/iesiri
- programarea intalnirilior

CERINTE

- cunostinte foarte bune limba engleza
- cunostinte asupra unei alte limbi straine ( franceza, italiana, germana etc. ) constituie un important avantaj
- experienta minim 1 an intr-un post similar
- studii superioare finalizate
- operare PC ( Word, Excel, Outlook, PowerPoint)- nivel avansat, Corel Draw prezinta avantaj
- persoana organizata, abilitati de comunicare si relationare, de sinteza si analiza, sociabilitate, creativitate
- persoana foarte organizata, atenta la detalii si forma, responsabila
- spirit de echipa si flexibilitate in relatia cu cei din jur
- bune aptitudini de comunicare verbala si scrisa, prelucrare si sinteza da date si informatii, raportare
- capacitate de invatare rapida si de realizare a mai multor sarcini simultan

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- companie importanta, prezenta de peste 10 ani pe piata din Romania
- mediu de lucru placut
- echipa tanara
- posibilitate de avansare rapida

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare si plasare forta de munca