JUNIOR CONTROLLER COD JC-BUC

INTERSNACK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Elaborarea unui sistem de controlling care sa urmareasca modul de incadrare a fiecarei actiuni de marketing intr-un buget stabilit si aprobat
2. Monitorizarea proiectelor de marketing din punctul de vedere al rezultatelor planificate
3. Analiza clientilor din punctul de vedere al vechimii soldului neincasat pe canalele de vanzari, modul de incadrare in politica companiei din punctul de vedere al discounturilor, propunerea de realizare de provizioane
4. Monitorizarea costurilor efective generate de activitatea de vanzare, urmarirea incadrarii in bugetul aferent, stabilirea deviatiilor si explicarea acestora impreuna cu persoanele responsabile

CERINTE

1. Studii superioare economice
2. Experienta de minim 1 an in domeniu (controlling) reprezinta un avantaj
3. Cunostinte MS Office (Excel) nivel avansat
4. Cunostinte limba engleza nivel mediu
5. Abilitati de comunicare, organizare, planificare

BENEFICII OFERITE

- Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
- Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern
- Salariu motivant, in functie de realizari

Compania Intersnack, producator cu traditie de snacks-uri sarate, este cunoscuta pe piata din Romania prin marcile CHIO, POM - BAR, FELIX si FIESTA.
Cautam candidati dornici sa se alature echipei noastre din BUCURESTI pe pozitia de JUNIOR CONTROLLER cod JC-BUC.
Asteptam CV-urile dvs. si pe adresa de e-mail hr@chio.ro sau fax 021/242 09 30, cu precizarea codului pozitiei.