Junior Controller

bauMax

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza situatii/raportari financiare;
- Analiza lunara a veniturilor si cheltuielilor in comparatie cu bugetul;
- Estimarea costurilor intr-un mod eficient.

CERINTE

- Studii economice
- Cunostinte solide de analiz¿ economico- financiar¿
- Abilit¿ti de comunicare, flexibilitate, deschidere la sugestii, gândire pozitiv¿
- Abilit¿ti de organizare, planificare si control
- Spirit de initiativ¿, dorinta de perfectionare continu¿
- Limba german¿: nivel avansat
- Limba engleza constituie un avantaj
- Cunostinte de operare PC nivel avansat: MS-Office (Excel, Access).

BENEFICII OFERITE

- tichete de masa;
- pachet medical;
- cursuri de limbi straine.

DESCRIEREA FIRMEI

www.baumax.ro
Compania bauMax reprezint¿ în Austria ssi în t¿rile Europei Centrale si de Est în care se extinde un pionier al conceptului comercial Do-it-yourself. Oferim un sortiment bogat de produse de materiale de constructii si bricolaj, asigur¿m servicii multiple si avem o politic¿ atr¿g¿toare de preturi pentru cele mai diversificate cerinte.
Compania bauMax este leader de piata Austria, Ungaria, Cehia, Slovenia, Slovacia , Croatia.
In Romania, compania bauMax are magazine deschise la Brasov si Sibiu, urmand deschiderea in cursul acestui an a magazinelor din Cluj, Targu Mures si Craiova.