JUNIOR BUYER

Gamabell Exim

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participa la saloane internationale in vederea gasirii de noi furnizori
Efectueaza deplasari externe pentru achizitia de bijuterii din argint si aur, ochelari de soare, ambalaje (cutii cadou, pungi)
Realizeaza bugetul cantitativ si valoric pentru colectiile din fiecare sezon
Negociaza cele mai bune oferte de pret cu furnizorii
Asigura achizitia celor mai vandabile produse

CERINTE

Experienta minim 1 an in domeniul Achizitii / Comert
Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat - conditie obligatorie, limba franceza - constituie avantaj
Absolvent studii superioare - de preferat
Talent si pasiune pentru moda (sa aiba calitati de “fashion tester”, sa fie familiarizata cu notiunea de “fashion statement”)
Cunostinte operare calculator (pachetul MS OFFICE)
Abilitati de comunicare si negociere
Bune abilitati de organizare si planificare
Disponibilitate de deplasare externa

BENEFICII OFERITE

Se ofera posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu de lucru performant
Echipa tanara, deschisa, atmosfera de lucru placuta
Pachet salarial motivant

MELI MELO - PARIS este o cunoscuta retea nationala de magazine cu capital francez, ce comercializeaza bijuterii fantezie si accesorii pentru femei. Cu 14 magazine in Bucuresti si 30 in provincie (Cluj, Iasi, Brasov, Timisoara, Targu Mures, Constanta, Baia-Mare, Ploiesti, Suceava,Rm.Valcea, Arad, Pitesti,Focsani), brandul MELI-MELO PARIS a devenit in ultimii ani un punct de referinta si leader de piata in domeniul sau.