Junior analist financiar part-time

Active Soft SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca esti student al unei facultati cu profil economic/financiar -contabil si cauti un job part-time te asteptam sa ne cunosti!

Responsabilitati job:
- Analizeaza situatiile financiare si intocmeste diverse raportari pe baza acestora;
- Monitorizeaza incasarile de la clienti si plata furnizorilor;
- Inregistrare facturi de la furnizori
- Inregistrare extrasului de cont

CERINTE

Student / Absolvent al unei facultati cu profil economic/financiar -contabil;

- Cunostinte avansate in utilizarea Excel;
- Cunostinte de contabilitate si fiscalitate ;
- Capacitate de planificare si organizare;
- Persoana calma, proactiva, team player;
- Capacitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si provocator;

BENEFICII OFERITE

Oferta noastra cuprinde:
- salariu fix ;
- bonuri de masa;
- acces gratuit la sala de fitness si la masaj profesionist;
- atmosfera prietenoasa, echipa ambitioasa si pozitiva;
- oportunitatea de a-ti dezvolta cariera.

Active Soft este una dintre cele mai mari companii web din Romania, cu o bogata istorie (17 ani) in dezvoltarea si sustinerea de aplicatii web si mobile.
Peste 100 de angajati si colaboratori se dedica zilnic viziunii noastre, pentru a oferi vizitatorilor online informatii, servicii si recomandari de calitate.
Dintre proiectele noastre de top amintim: 4tuning.ro, 220.ro Calificative.ro, Clopotel.ro, Copilul.ro, CrestinOrtodox.ro, Ele.ro, Myjob.ro, Referat.ro,, Studentie.ro, aplicatiile pentru mobil Povesti si Laso.ro. Peste 10 milioane de vizitatori ne acceseaza in fiecare luna.

Active Soft - smart internet aplications.