Junior Achizitii

UPC Romania S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

asigura zilnic asistenta pentru buna desfasurare a activitatilor de achizitii, sprijina implementarea proiectelor in derulare din cadrul departamentului
introduce periodic informatii legate de cererile de achizitii receptionate atat din tara cat si local in vederea intretinerii, actualizarii si generarii de rapoarte
asigura mentinerea si reactualizarea rapoartelor periodice aferente tuturor cererilor de achizitii indiferent de valoarea lor
asigura arhivarea fizica si soft a comenzilor si corespondentei legate de acestea
receptioneaza, verifica si valideaza conformitatea documentelor de plata aferente operatiunilor de achizitii in baza contractelor existente

CERINTE

cunoasterea limbii engleze la nivel avansat
cunostinte excelente de Excel si alte aplicatii Microsoft Office
bune abilit¿¿i de comunicare, flexibilitate, deschidere la sugestii, gândire pozitiv¿

UPC este una dintre cele mai dinamice companii multina¿ionale din industria de comunica¿ii prin cablu din România. UPC face parte din Liberty Global, Inc. (LGI), unul dintre liderii mondiali în furnizarea de servicii de televiziune, voce ¿i date, cu opera¿iuni în 16 ¿¿ri, 10 dintre acestea din Europa.

Prezent¿ în România înc¿ din 1992, UPC este pregatit¿ s¿ ofere servicii moderne în band¿ larg¿ la nivel na¿ional: televiziune analogic¿ ¿i digital¿, internet de mare vitez¿, servicii competitive de telefonie digital¿.