Junior Accountant

MOTORACTIVE IFN S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contabilitatea furnizorilor: introducerea in sistemul contabil a facturilor de la furnizori
- Contabilitatea creantelor contractelor de leasing incheiate cu clientii
- Contabilitatea asigurarilor
- Contabilitatea cheltuielilor in avans (471)
- Contabilitatea clientilor
- Reconcilierea Jurnalului de Vanzare si de Cumparare

CERINTE

- Studii universitare finalizate (profil economic)
- Experienta in contabilitate minim 1 an
- Bune cunostinte de operare ( Excel)
- Cunostinte de engleza - bine spre avansat (scris + vorbit)
- Capacitate de a respecta termenele de raportare
- Persoana pro-activa, cu spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Training
- Bonus in functie de performanta
- Mediu de lucru competitiv

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de finantare in sistem leasing.

Motoractive este cea mai importanta firma independenta de leasing din Romania, specializata in leasing pentru flote de masini.