Junior Accountant

Motoractive IFN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Contabilitatea furnizorilor: introducerea in sistemul contabil a facturilor de la furnizori
• Contabilitatea creantelor contractelor de leasing incheiate cu clientii
• Contabilitatea asigurarilor
• Contabilitatea cheltuielilor in avans (471)
• Contabilitatea clientilor
• Reconcilierea Jurnalului de Vanzare si de Cumparare

CERINTE

• Studii universitare finalizate (profil economic)
• Experienta in contabilitate minim 1 an
• Bune cunostinte de operare ( Excel)
• Cunostinte de engleza - bine spre avansat (scris + vorbit)
• Capacitate de a respecta termenele de raportare
• Persoana pro-activa, cu spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial atractiv
• Training
• Bonus in functie de performanta
• Mediu de lucru competitiv

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de finantare in sistem leasing.

Motoractive este cea mai importanta firma independenta de leasing din Romania, specializata in leasing pentru flote de masini.