JUNIOR ACCOUNT EXECUTIVE- AGENTIE PUBLICITATE

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentinerea relatiei cu clientii companiei
Prezentarea serviciilor agentiei
Managementul bugetelor alocate
Realizarea de prezentari, brief-uri de creatie
Participarea la intalnirile cu clientii
Urmarirea procesului publicitar

CERINTE

Minim 1 an experienta in domeniul publicitar
Cunostinte printuri
Studii absolvite: Marketing, Comunicare
Engleza nivel avansat
Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant
posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniul publicitatii in cadrul unei agentii de incredere

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorul companiei, alaturi de echipa sa, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

Consultantii ABC Human Capital vin cu o bogata experienta castigata in urma derularii unor complexe proiecte de recrutare, pentru posturi de middle si top management, pentru companii nationale si multinationale, la nivelul intregii tari.