Junior Account Executive

Evia Media

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam cu insistenta: un coleg sau o colega energic/a, entuziast/a, vesel/a, responsabil/a si echilibrat/a, pe care dorim sa-l /s-o integram cat mai rapid in echipa noastra. Vei lucra alaturi de colegi tineri, experimentati si prietenosi.

CERINTE

Iata ce presupune job-ul tau, in cadrul agentiei noastre:

- Analiza potentialilor clienti existenti in baza de date si identificarea de noi potentiali clienti;
- Contactarea acestora cu scopul initial de a prezenta serviciile oferite si de a stabili intalniri;
- Identificarea nevoilor si obiectivelor acestora in concordanta cu serviciile oferite;
- Identificarea solutiei optime pentru fiecare client si personalizarea ofertelor;
- Intalniri si negocieri cu potentialii clienti;
- Dezvoltarea unui portofoliu de clienti;
- Identificarea de canale inovative de promovare si abordare clienti.

Evia Media ofera publicitate neconventionala, avand ca scop principal, acela de a va convinge asupra optiunilor nelimitate de a va face cunoscut pe piata. Acest tip de publicitate are capacitatea de a surprinde si de a ajunge acolo unde ceilalti competitori nu pot fi.

Evia Media vine in intimpinarea consumatorilor de publicitate interesati de servicii publicitare neconventionale, de eficientizare a costurilor si imbunatatire a managementului de proiect. Beneficiile raportate la costuri, in cazul publicitatii neconventionale, sunt mult mai mari decat in cazul oricarui alt tip de publicitate.