JR SALES PART-TIME (4H)

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea bazelor de date si contactarea protetialilor clienti;
- Realizarea materialelor de promovare si prezentarea ofertelor catre clienti;
- Stabilirea de intalniri cu clientii si semnarea contractelor comerciale;
- Cercetarea pietei si dezvoltarea de strategii pentru cresterea vanzarilor;
- Promovarea imaginii companiei conform metodelor agreate;
- Completarea bazelor de date si a formularelor conform procedurilor interne;
- Respectarea programului de lucru si a normelor interne de conduita, precum
si a procedurilor si proceselor interne;
- Mentinerea in bune conditii a biroului si a celorlalte echipamente
electronice necesare in desfasurarea activitatilor;
- Participarea la sedintele lunare, pentru evaluarea performantelor;
- Realizarea targetului lunar stabilit in urma sedintelor lunare si contibutia
la cresterea performantei companiei;
- Pastrarea confidentialitatii informatiilor cu care intra in contact;

CERINTE

- engleza avansat (preferabil)
- cunostinte MS Office (Word, Excel, Power point)
- persoana activa, bune abilitati de comunicare si relationare
- experienta anterioara nu este necesara

BENEFICII OFERITE

Companie in continua ascensiune