Jr/Middle/Sr PHP Developer

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam persoane de nivel Jr/Middl/Sr. pasionate de dezvoltare web (PHP) si interesate sa se implice in proiecte challenging pe termen lung.

Compania ofera posibilitati de dezvoltare profesionala si pachete financiare motivante, in functie de nivelul profesional.

Experienta in dezvoltare web, intr-un proiect de dimensiuni mari (portaluri) – constituie avantaj.

Responsabilitati:
Dezvoltare aplicatii online ce ofera suport produselor software dezvoltate de firma (proiecte complexe).

CERINTE

Tehnologii: PHP, MySQL, HTML / CSS, JavaScript.
Cunstinte OOP (experienta care implica folosirea claselor constituie un avantaj).
Experienta in metodologii conexe constituie un avantaj (sisteme bugtraking / task management /
subversioning).
Experienta MVC.
Limba engleza nivel mediu/bun (scris, vorbit).
Stil de programare curat, organizat, cu codul comentat.
Fire analitica, comunicativa si usor adaptabila.

BENEFICII OFERITE

Pachetul financiar este motivant si se va discuta in functie de nivelul profesional.

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.