Joburi pentru membrii S.C.M.D, P.P, specialistii militari(r), disponibilizati

SELECT CONSULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea firmei

ASCOL este asociatia militara nationala a personalului militar in rezerva din sistemul apararii, ordinii publice, sigurantei nationale si sectorul civil (TR-isti).

Domeniul de activitate si statutul acestei organizatii nonprofit a fost analizat si aprobat de Consiliul de administratie al societatii.

Descrierea postului

Avem onoarea sa va salutam
AS.Col.umna Club (ASCOL) = Asociatia nationala a cadrelor militare in rezerva din sistemul de aparare, ordine publica, siguranta nationala si sectorul civil (TR-isti) este o organizatie non-profit, neinregimentata politic si componenta a Federatiei Militarilor din Romania.
ASCOL – accepta personal militar in rezerva si civili din toate filialele de judet sau sectoare ale Municipiului Bucuresti in vederea constituirii de societati comerciale.
Aceste societati le vom infiinta cu sprijinul Dvs. si avizul Departamentelor de specialitate din cadrul ASCOL.
Obiectul de activitate al societatilor comerciale infiintate va fi cel comun, ales de D-voastra, in baza specialitatii si experientei militare pe care ati detinut-o.
Au fost deja constituite urmatoarele departamente:
Paza, Detectivi particulari, Service-Auto, Constructii civile, Informatica, Contabilitate si Audit, Traduceri, Turism, Medical,Imobiliare, Cabinete de consultanta psihologica, medicala, juridica, Cadastru-Topografie, Resurse umane, Redactie, Ansamblu artistic, Asigurari.
Va rugam sa confirmati disponibilitatea si specialitatea pentru care optati.
Candidatii – membri ASCOL vor beneficia de angajari fara concurs si locuri de munca apropiate zonei de domiciliu.
Nr. de locuri = nelimitat;
Valabilitate anunt = nelimitata

ASCOL este interesata sa completeze posturile vacante de vicepresedinti si presedinti din filialele de judet sau cele de sector ale Municipiului Bucuresti.

pentru a fi beneficiarul unui potential loc de munca.

CERINTE

Pot candida:

- cadre militare in rezerva, membrii S.C.M.D., P.P.,salariati civili;
- disponibilizati, someri, specialisti;
- tineri talentati dornici de munca.

BENEFICII OFERITE

Confidential.

Firma de sondaj public, consultanta financiara si contabilitate