Joburi in Spania

Work&Adventure

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iti doresti sa gasesti un program de munca in strainatate ieftin si foarte bine platit?
Aceasta oferta ti se potriveste!
In plus, te poti bucura de o vara minunata in Spania.
Acest program ti se potriveste!
Hoteluri din Spania recruteaza personal din Romania!
Aplica acum si asigura-te ca primesti cea mai buna oferta in: Menaj, Bucatarie, Restaurant, Baruri, cafenele.

CERINTE

Tot ce trebuie sa faci pentru a te inscrie este sa ne trimiti un CV in spaniola si o scrisoare de intentie la adresa workexperienceeu@workadventure.ro

BENEFICII OFERITE

cazarea si masa GRATUITE

Salariile oferite variaza intre 400 si 500 EUR pe luna! Pentru aceste contracte NU AI NEVOIE DE VIZA!

WORK & ADVENTURE a luat fiinta in Decembrie 2006 prin fuziunea a doua agentii de schimb cultural:
- sc COLABORARE srl - Cluj Napoca, cu peste 7 ani de experienta in promovarea programelor Work & Travel USA, Camp USA si Work Experience UK, prima companie privata din Romania membra a prestigioaselor organizatii mondiale non profit FIYTO (Federation of International Youth Travel Organisations) si GWEA (Global Work Experience Association).
- sc WORK ABROAD srl - Brasov, de 3 ani specializata in recrutare pentru industria hoteliera din SUA in baza programelor J1 Training Visa si H2B Visa Program.