Joburi in America in (constructii si domeniul hotelier - program H2B SUA

PALMER CONSULT - International Recruitment CO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Avantajele programului:
- castig financiar (9-14$/ora);
- drept de munca 6-10 luni in SUA
- sansa de a cunoaste "din interior" modul de coordonare si de organizare intr-o firma Americana;
- aprofundarea cunostintelor de limba engleza;
- experienta
- se adreseaza tuturor tinerilor intre 18-40 ani, vorbitori de limba engleza!

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

www.palmer-consult.com

Programul H2B SUA (program cu viza de lucru) se adreseaza absolventilor de liceu, absolventilor de facultate si altor categorii de persoane care doresc sa lucreze in S.U.A. pentru o perioada intre 6-10 luni. Programul se adreseaza atat celor cu studii medii (scoala profesionala, diploma de absolvire, diploma de bacalaureat), studentilor, cat si persoanelor cu studii superioare.
Participantii vor beneficia de:
- drept de munca pe teritoriul SUA pe o perioada de 6-10 luni (viza H2B);
- contract de munca pe toata perioada vizei (6-10 luni);
- asistenta in vederea intocmirii dosarului pentru viza si obtinerea vizei;
- asistenta pe toata durata programului.

CERINTE

www.palmer-consult.com - sectiunea Programe - H2B SUA

Agentie romano-britanica de recrutare si plasare de forta de munca pe piata interna si internationala acreditata de Ministerul Muncii si Solidaritatii Sociale.

Pentru mai multe detalii despre agentie si oferte va invitam sa vizitati site-ul oficial al agentiei
www.palmer-consult.com sau

Telefon: 021 3187327, 021 3134459
CONNEX: 0724 999547
ORANGE: 0744 526825
ZAPP: 0788 776480