Job Programator FoxPro si C#.NET

ECSO & EXO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Implementarea si dezvoltarea de Sisteme Integrate ERP pe baza de specificatii, utilizand tehnologiile C#, .NET. Clipper, FoxPro 2.6, Xbase++, Visual Studio .Net 2005, ORACLE, MySQL.

CERINTE

-Cunostinte in una dintre tehnologiile mentionate;
-Creativitate, putere de concentrare, disponibilitate de deplasare, lucru in echipa;

BENEFICII OFERITE

-Salariu motivant (bonusuri la finalizarea proiectelor) dupa trecerea perioadei de proba (2-6 saptamani);
-Proiecte interesante realizate in tehnologii moderne;
-Mediu de lucru tanar si entuziast;
-Concediu de odihna o luna/ an, 3 saptamani in perioada de vara.

Societate romano-americana, ECSO & EXO este specializata in ERP, sisteme de achizitii de date si control procese industriale, fiind prima companie care a proiectat, implementat si dezvoltat sisteme integrate de management pe specific economic national, cele mai reprezentative aplicatii fiind EXMAN si COMMECSO.