JOB PART TIME toate orasele

partener AVON COSMETICS

Job expirat

RESPONSABILITATI

-formarea unui cerc de clienti intre persoanele cunoscute (colege, vecine, prietene) si nu numai;
-colectarea si plasarea comenzilor, pe baza brosurii Avon, care apare o data la 3 saptamani;
-achitarea contravalorii produselor in maxim 18 zile de la livrare.
-realizarea unei comenzi minime de 110 lei/ luna

CERINTE

Cautam persoane serioase, dinamice, inteligente, dornice de a obtine un venit suplimentar intr-un mod usor si placut.
Puteti fi eleve, studente sau salariate, colaborarea cu Avon va va aduce doar avantaje, fara sa va ceara mult timp sau efort.

VALABIL PT TOATE ORASELE!!!

BENEFICII OFERITE

- inscriere gratuita, realizata in cel mai scurt timp
- 15-30% discount din valoarea comenzilor;
- livrare prompta la domiciliu;
- cadouri lunare, chiar de la prima comanda;
- participarea la concursuri si competitii motivante;
- posibilitatea de a beneficia de cardul Avon
- aveti permanent sprijinul unui coordonator de vanzari;
- program flexibil;
-sansa de a promova la conducerea unei echipe.

CASTIGATI BANI BUNI IN MOD PLACUT!
NU EXISTA NICI UN FEL DE LIMITE !!!

Aplicati cu incredere! Este mult mai usor decat credeti!
Mult succes!

DESCRIEREA FIRMEI

produse cosmetice