Job online la domiciliu

Metropolitan Selection

Job expirat

RESPONSABILITATI

Comercializarea si promovarea pe piata a produselor din catalogul Metropolitan Selection prin diferite metode.
Calitatea produselor este de la buna la foarte buna, iar preturile accesibile, astfel realizarile reprezentantului depind in continuare de munca pe care o va presta si de priceperea acestuia in sustinerea ideii.

CERINTE

Cunoasterea cat mai buna a produselor din catalog pentru a putea oferi clientului exact ce isi doreste.
Exprimarea unei idei, atat oral, cat si in scris, pe inteles clientului si ajutarea acestuia pas cu pas, la intampinarea unei dificultati.

BENEFICII OFERITE

Bonus din vanzari 25%-30%.
Bonus din vanzarea celor pe care i-a inscris 10%.
Primul catalog si informatiile complete complet gratuit.
Cod: GAAPn2LP

Compania noastra comercializeaza produse de parfumerie, cosmetice si bijuterii prin sistemul de vanzari directe.