Job Manager

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oportunitati excelente de dezvoltare in Resurse Umane - Job Manager

- Mentinerea relatiei cu clientul;
- Organizarea si mentinerea evidentei actelor de personal;
- Participare la diverse evenimente pentru atragerea de candidati in baza de date( targ al locurilor de munca);
- Mentinerea evidentei contractelor de munca;
- Mentinerea unei relatii de colaborare cu angajatii din leasing;
- Oferirea de consultanta angajatilor in leasing;
- Intocmirea de situatii si rapoarte.

CERINTE

- Studii medii/superioare;
- Bune cunostinte de MS Office;
- Cunostinte limba engleza - avantaj;
- Experienta anterioara in resurse umane- avantaj;
- Carnet de conducere categoria B;
- Bune abilitati de comunicare;
- Dinamism,flexibilitate, putere de convingere.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv;
- posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la filialele noastre din Sibiu, Bucuresti si Timisoara!