Job consultant turism

LEISURE OPERATOR

Job expirat

RESPONSABILITATI

responsabilitati:
-organizare oferte turistice, creare pachete turistice pe destinatie/i
-urmarirea ofertei : prezentare/ rezervare;
-prcesul de rezervare propriu-zis
-realizarea unui feedback permanent cu clientii
-plafon lunar rezervari
-imbunatatirea activitatii prin plus-valoarea adaugata echipei

CERINTE

-persoana responsabila, organizata, activa
-buna relationare si comunicare
-atitudine proactiva
-bun cunoscator PC si programe
-experienta in turism pe un post similar este obligatorie
-rezistenta la stres
-buna comunicare in echipa
-posesor atestat ghid, brevet, constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

beneficii:
-remuneratie lunara
-facilitati de a calatori in sistemul e-travel
-activitate ce ofera posibilitatea de up-grade

Echipa care creeaza pentru dumneavostra vacanta la care visati.
Stim ce inseamna responsabilitatea in turism si de aceea incercam sa fim la inaltimea asteptarilor dumneavostra.
Mai stim ca serviciile turistice la care apelati, sunt intangibile, ca veti cunoaste calitatea lor la destinatie, in momentul in care le veti si consuma, astfel ca relatia dintre noi trebuie sa inceapa cu increderea pe care ne-o acordati. Vrem sa va lasam pe dumneavoastra sa povestiti despre noi, iar noi sa fim ghidul la care puteti apela ca la un specialist in turism...