Job acasa in timpul tau liber, afacerea ta proprie !

Global Domains International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru inscriere in GDI ai nevoie de un card valid Visa sau Mastercard si o adresa de email. Daca nu ai card mergi la OTP Bank si soliciti card pentru plati online pe care il primesti GRATIS! in 3 zile lucratoare.
Compania ofera 7 zile GRATIS ! Sa profiti de aceasta oportunitate.
La inscriere completeaza cu datele tale reale din buletin.
Va propun o afacere pe internet veche de 7 ani care a adus la milioane de oameni
profituri de mii de $ si la care si eu sant deja afiliat de 1 luna . Nu este ca toate afacerile
pe care le-ati intalnit pana acum pe internet , este total diferita deoarece nu va obliga ca sa
facetzi reclame si nici nu va costa nimic , da , e gratis inscrierea si dupa ce te-ai incris
poti spune ca ti-ai asigurat sursa de venit !
Intra si inscrie-te pe www.pixuletz32.ws, click SIGN UP apoi completeaza formularul correct alegand DOMENIU si SITE, apoi DOMAIN BASIC, dureaza putin inscrierea.
Daca te intereseaza propunerea mea si doresti mai multe detalii intra si pe site-ul meu de informare si inscriere : www.pixuletz32.ws

CERINTE

Perseverenta, constiinciozitate si dorinta de a acumula experienta in acest job care se desfasoara in timpul tau liber !

BENEFICII OFERITE

Domeniu + site + 10 adrese de email +90$ pe saptamana !

FIRMA DE RENUME MONDIAL, LIDER S.U.A IN DOMENII DE INTERNET, SITE-URI !